Magdalena Fiałkowska

Geniusz Programowania, Mały Geniusz

Akredytowany coach na poziomie ACC międzynarodowej organizacji- International Coach Federation. Ukończyła podyplomowe studia z coachingu w Szkole im. Bogdana Jańskiego w Warszawie. Uczestniczyła w wielu wykładach oraz szkoleniach z zakresu coachingu, psychologii oraz kompetencji miękkich. Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej firmie, w dziale HR.

Magda jest współwłaścicielką firm Geniusza Programowania -kursów dla dorosłych oraz Małego Geniusza– projektu innowacyjnej edukacji dzieci w Polsce, który opiera się na kreatywnym i empirycznym kształceniu z takich dziedzin jak np. ekonomia, sztuka wystąpień publicznych, reżyseria, pierwsza pomoc, eksperymenty itd. Firma ma swoje oddziały w 9 miastach w Polsce. W 2017 roku Mały Geniusz planuje organizować półkolonie dla Polonii w 3 krajach na świecie w: Chicago, Nowym Jorku, Londynie i Dublinie.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej na specjalności Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Podczas studiów zgłębiała tematykę kompetencji miękkich, coachingu, motywowania i zarządzania ludźmi. Już w trakcie studiów magisterskich prowadziła pierwsze szkolenia z zakresu kompetencji miękkich oraz sztuki wystąpień publicznych. Jako członek zarządu zajmuje się m.in. rekrutacją, szkoleniami, employer brandingiem oraz PR. W sezonie zarządza nawet 100 osobowym zespołem.

Od dzieciństwa występuje na scenie. Uczyła się również w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia w klasie wiolonczeli oraz w Państwowej Szkole Muzycznej II Stopnia na Wydziale Jazzu, w klasie wokalu jazzowego w Szczecinie. Jako jedyna Polka dostała się  do obsady musicalu kubańskiego „Conoce mi Cuba”, w którym śpiewa i tańczy. Oprócz tego występuje w zespole sambowym „Sambado”.

Od wielu lat zajmuje się działalnością pedagogiczną, która nauczyła ją przekazywania wiedzy i znajdowania najlepszej drogi dotarcia do drugiego człowieka. Ukończyła szkolenie I stopnia z mediacji organizowane przez Polskie Centrum Mediacji. Cechuje się wielkim optymizmem, empatią oraz kreatywnością. Głęboko wierzy w potencjał każdego człowieka. Interesuje się psychografologią oraz malarstwem surrealistycznym. Kiedy ma taką możliwość to podróżuje, do tej pory odwiedziła 19 krajów.

Pojawiła się w mediach w roli eksperta m.in. w Polskim Radiu, TVN Meteo, Newsrm.tv czy Wegemaluchu, a także jako prelegent na V Konferencji Coachingu SGH.